Hakkımızda

2017 Yılının 31 Ekim ayında BOT Benson Topluluğu açılmıştır.

Belki ana sayfada veya her sayfanın sağ üst köşesinde sürekli artan bir sayı görmüşsünüdür. İşte bu sayı bizim açılmamızdan itibaren geçen saniyedir. Bu sayıyı 86400 ile bölerseniz kaç gündür açık olduğumuzu bulabilirsiniz.

BOT Benson Topluluğu Birçok alanda paylaşımlar yaparak insanlara birşeyler katmayı amaçlamıştır. 2018 ocak ayında ise BOT Benson CSGO topluluğu açılmış olup 6 ayda tam 6.000 den fazla oyuncuya ev sahipliği yapmıştır. Bu zaman diliminde çok iyi vakit geçiren ve çok kötü vakit geçiren oyuncularda olmuştur.

Bizler her zaman oyuncularımızın en iyi vakiti geçirmesi için elimizden gelenin fazlasını yaptığımızı düşünüyoruz ve yapmayada devam edeceğiz.

BOT Benson Topluluğu olarak ilgilendiğimiz ve tecrübemiz olan birçok alan olmakla birlikte php , html , css , js , git , mysql , mssql , nodejs , linux , sourcemod gibi konularda bilgi birikimimiz bulunmaktadır.

Kizumonogatari Wow

Wowwww!

Peki bunları biliyorsunuz ama sadece csgo ve bu websitesini mi kullanıyoruz diye merak ediyor olabilirsiniz. Evet her ne kadar bunları bilsekde sadece kendi istediklerimiz üzerinde yoğunlaşarak o proje üzerinde hareket ediyoruz.

Sadece 1 proje ile uğraşmak bile vakit alırken 2. ve 3. projelerde haliyle daha çok zaman istemekte. Bu sebepten ötürü gerçekten güzel olmadığı sürece şuanlık sadece csgo ve websitemiz üzerinden yayın hayatımıza devam ediyoruz.

Bu kadar da değil anime izliyoruz ve kaliteli animeleri seviyoruz. Eğer topluluğumuzun gelişmesi için bir fikriniz veya öneriniz var ise bize yorum olarak bu sayfadan yazabilirsiniz. Çünkü BOT Benson Topluluğuna tek bir kişi katkı sağlamıyor ve sizlerde farkında olmadan bize destek olarak katkı sağlıyorsunuz. Bu sebepten ötürü yorumlarınız bizim için çok önemlidir.

BOT Benson Topluluğuna Ait Projeler

Son olarak şarkısı ve animasyonuyla sevdiğimiz bu video izlemek isteyenlere!