Hakkımızda

2017 Yılının 31 Ekim ayında BOT Benson Topluluğu açılmıştır.

BOT Benson Topluluğu Birçok alanda paylaşımlar yaparak insanlara birşeyler katmayı amaçlamıştır. 2018 ocak ayında ise BOT Benson CSGO topluluğu açılmış olup 6 ayda tam 6.000 den fazla oyuncuya ev sahipliği yapmıştır. Bu zaman diliminde çok iyi vakit geçiren ve çok kötü vakit geçiren oyuncularda olmuştur.

Bizler her zaman oyuncularımızın ve ziyaretçilerimizin en iyi vakiti geçirmesi için elimizden gelenin fazlasını yaptığımızı düşünüyor ve yapmayada devam ediyoruz.

BOT Benson Topluluğu olarak ilgilendiğimiz ve tecrübemiz olan birçok alan olmakla birlikte php , html , css , js , git , mysql , mssql , nodejs , linux , sourcemod gibi konularda bilgi birikimimiz bulunmaktadır.

Kizumonogatari Anime

Bu kadar da değil anime izliyoruz ve kaliteli animeleri seviyoruz. Eğer topluluğumuzun gelişmesi için bir fikriniz veya öneriniz var ise bize email adresimizden ulaşabilirsiniz. Çünkü BOT Benson Topluluğuna tek bir kişi katkı sağlamıyor ve sizlerde farkında olmadan bize destek olarak katkı sağlıyorsunuz. Bu sebepten ötürü yorumlarınız bizim için önemlidir.

Eğer sayısal formüllerle evreni okuyup anlama yeteneği olan biri edebiyatçı olmak ister, veya ekmek pişirmede çok yetenekli biri mühendis olmaya karar verirse… Bir yanda yapmak istediğin şey. Diğer yanda sana verilen doğal yetenek, bu ikisi birbirinden farklı olduğunda kişi mutlu olmak için hangi yolu seçmelidir? (All You Need Is Kill 2. Cilt)

BOT Benson Topluluğuna Ait Projeler

Son olarak şarkısı ve animasyonuyla bu videoyu türkçe altyazı ile izlemek isteyenlere!