Film İzleme Programı

{{ page.title }}

Android cihazlarınız üzerinden film izleme programı veya film indirme programı arayan kişiler için aşağıda en kullanışlı olan programları listelemiş bulunmaktayız.

Tubi TV Film İzleme Programı ( 12 MB )

Tubi TV Programı ile ücretsiz olarak film izleyebilirsiniz.Programı indirdikten sonra yapmanız gereken var ise hesabınız ile giriş yapmak, yok ise yeni bir hesap oluşturmak. Bundan sonra istediğiniz kategorideki filmleri izleyebilirsiniz. Dramdan , Romantizme , Bilim Kurgudan , Korkuya birçok kategoride film barındırmaktadır.Fakat önemli birşey eklememiz gerekiyor Bu programdaki filmler ingilizce dublaj ve ingilizce altyazılıdır. İngilizce öğrenmek film sevenler için en iyi program bu diyebiliriz.

Tubi TV Film İzleme Programını İndir

Tubi TV Film İzleme Programını İndir

Puhu TV Dizi ve Film İzleme Programı ( 12 MB )

Puhu TV Programı ücretsiz bir programdır. Programın en güzel yanlarından bir tanesi sadece film izlemek değilde aynı şekilde türk dizilerinide izleme imkanı sizlere sunmaktadır.Puhu TV Programı herhangi bir üyelik istememekle birlikte buda onun en güzel yanlarından bir tanesidir. Fakat programın asıl amacı dizileri sunmaktır. Bu sebeple çok fazla film bulunmuyor. Eğer türk dizileri hayranıysanız ozaman bu program tam sizin içindir.

Puhu TV Dizi ve Film İzleme Programını İndir

Puhu TV Dizi ve Film İzleme Programını İndir

HD Film 2018 Film İzleme Programı ( 3.8 MB )

HD Film 2018 Programı da ücretsiz bir programdır. Bu program da herhangi bir üyelik istememesidir. Sadece Program her açılışın giriş yap seçeneği gelmekte fakat bu bir hesap ile bağlanma değildir. Bunun anlamı uygulamaya giriş yapmak için böyle bir buton koymuş olmalarıdır. Bunların yanında programda binlerce film bulunmakta olup Düşük Boyutlu bir program için gayet güzel performans ve kullanışlılık sunmaktadır.

HD Film 2018 Film İzleme Programını İndir

HD Film 2018 Film İzleme Programı

Dizi İzleme Programı ( 5.8 MB )

Dizi İzleme Programı Ücretsiz bir programdır ama program üzerinde reklamlar mevcuttur.Programın tasarımı eski usül olarak gözükse bile kullanışlılığı bu açığı kapatmasına yetmektedir. Programın güzel yanlarından biride açtığınız videoyu program kendi içinde aslında youtube üzerinden açmaktadır. Buda sizin dizileri isterseniz youtube üzerinden de izleyebileceğiniz anlamına gelir.

Dizi İzleme Programını İndir

Dizi İzleme Programını İndir

BOT Benson Topluluk kurucusu ve bir yazılımcı.