CS GO invisible name – görünmez isim yapma

{{ page.title }}

CSGO oynayanlar bazen isimlerini görünmez yapmak istemişlerdir. Bunun birçok sebebi olmak ile birlikte genelde kullanım amacı trollemek içindir. Her ne kadar ismi görünmez yapmak eğlenceli olsada bir noktadan sonra eğlence bazı oyuncular için kabusa dönüşebiliyor veya sıkılabiliyorlar.

Bunun sebebi topluluk sunucularında yetkililer sunucuda kargaşa çıkarıp trolleyen oyuncuları isimden banladıkları içindir. Fakat ban sadece isimden atılmamakla birlikte kullanıcının userid numarasından atılabiliyor. Bunu bilmeyen birçok server sahibi bu gibi durumlarda bir şey yapamıyor.

CS GO invisible name – görünmez isim nasıl yapılır ?

İlk olarak steam adımızı değiştireceğimiz pencereyi açıyoruz ve aşağıda resimdeki gibi bir isim yazma alanı gelmesi gerekmektedir.

CS GO invisible name - görünmez isim nasıl yapılır ?

Yukarıdaki gibi isim değiştirme menüsünü açtıktan sonra aşağıdaki simgeyi kopyalayıp isim değiştirme yerine yapıştırın. Eğer simgeyi kopyalamazsanız simgenin üzerine 2 kez tıklayıp ctrl + c tuşlarına basınız

Başarılı bir şekilde yukarıdaki simgeyi kopyalayıp isim değiştirme alanına yapıştırıp kaydettiyseniz eğer başarılı bir şekilde isminiz görünmez yapmışsınız demektir.

CSGO Görünmez İsim

BOT Benson Topluluk kurucusu ve bir yazılımcı.