/ TEKNOLOJI
  1. Teknoloji
  2. Facebook Hesap Değiştirici Özelliği

Facebook Hesap Değiştirici Özelliği

Facebook üzerine gelen yeni güncelleme ile artık profilinizin yanında bulunan hesap değiştirici ile eklemiş olduğunuz hesaplar arasında hızlı bir şekilde geçiş yapmanıza olanak sunuyor.

Başka birinin hesabımıza giriş yapabilmesi için bizim hesaptan çıkmamız gerekmektedir.Aksi taktirde hesabımıza giriş yapmak isteyen giriş işlemini gerçekleştiremeyecektir.

Facebook Hesap Değiştirici Ne İşe Yarar ?

Hesap değiştirici olmadan önce birden fazla facebook hesabı kullanan kullanıcılar bir hesaptan çıkış yapıp öbür hesabına giriyor , ardından ondan çıkıyor tekrar başka hesabına giriyordu.Birden fazla hesap ile uğraşan kişiler için baya yorucu ve zahmetli bir iş idi.Facebook hesap değiştirici özelliği ise bizlere eklediğimiz bütün hesaplara sadece tek tıklama ile hızlı ve basit bir şekilde erişim imkanı sunuyor.

Facebook Hesap Değiştiriciyi Nasıl Kullanırım ?

Facebook Hesap Değiştiriciyi kullanmak oldukça basit işlemdir. Profilinizin sağ kısmında bulunan hesap ekle bölümünden hangi hesaba hızlıca geçiş yapmak istiyorsanız eklemek için hesap ekle bölümüne tıklıyoruz

 Facebook Hesap Değiştiriciyi Nasıl Kullanırım ?

Hesap ekle’ye tıkladıktan sonra facebook hesabına giriş yapmak için facebook giriş kısmına yönlendirileceksiniz.Bu kısımda giriş yapmak istediğiniz hesabın bilgilerini giriyoruz.

 Facebook Hesap Değiştirme Ekleme

Giriş Yaptıktan sonra tekrar profil kısmının sağına baktığımızda hesap değiştiriciye tıklıyoruz ve az önce eklediğimiz hesap bu kısımda gözükmeye başlamıştır.Artık tek yapmamız gereken şey hangi hesaba geçiş yapmak istiyorsak o hesabın üzerine tıklamak.Bu şekilde çok basit ve hızlı bir biçimde eklediğimiz bütün hesaplar arasında rahatlıkla gezebiliriz.