Gmail Adresimi Unuttum Nasıl Bulabilirim ?

{{ page.title }}

Bazen açtığımız e posta hesaplarını unuturuz ve bulmamız çok zor olabilir. Bu gibi durumda hesabımıza telefon numararımızı eklediysek bu bizim e posta hesabımızı bulmamıza yardımcı olacaktır. Bazı insanlar gmail adresimi unuttum artık diyerek bir daha onu bulamayacaklarını düşünür. Bunu yapmayın her zaman en sonuna kadar gidin. Belki de herşeyi denememişsinizdir.

Eğer deneyeceğimiz bu yöntem işinize yaramaz ise ozaman İsim Soyisim Aratarak Email Adresi Bulma ile de şansınızı deneyebilirsiniz.

Hotmail Adresimi Unuttum Nasıl Bulabilirim ?

Adım 1

İlk olarak aşağıdaki link ten gmail adresimi unuttum bölümüne giriyoruz.Gmail Adresimi Unuttum Adım 1

Adım 2

Daha sonra eğer eposta adresimizin çalınmasına veya kaybolmasına karşı önlem olarak başka bir email adresi eklediysek onu girelim. Eğer email adresi eklemediysek sadece cep telefonu numaramızı eklediysek de onu girelim ve ileri diyelim.

Gmail Adresimi Unuttum Adım 2

Adım 3

Ben cep telefonu numaramı girerek ilerliyorum ve bana hesapta kullandığım adımı ve soyadımı soruyor. Bu kısımda hesap üzerindeki adınız ve soyadınız alanlarını doldurup ileri diyelim.

Gmail Adresimi Unuttum Adım 3

Adım 4

Eğer girdiğiniz cep telefonu numarası ve hesabınızdaki isim , soyisim doğru ise size cep telefon numaranıza doğrulama kodunun gönderilip gönderilmeyeceğini sorar. Bu kısımda gönder diyerek doğrulama kodunu alıyoruz.

Gmail Adresimi Unuttum Adım 4

Adım 5

Doğrulama kodunu gönder dedikten sonra cep telefonumuza doğrulama kodu gelecektir. Doğrulama kodunu aşağıdaki alana girdikten sonra hesabınızı kurtarmış olacaksınız. Email adresini bilmesinizde bu yöntem ile hesabınızı kurtarabilirsiniz.

Gmail Adresimi Unuttum Adım 5

Cep telefonu numarasını yazarken email adresine eklemiş olduğumuz cep telefon numarasını yazalım aksi taktirde cep telefon numaranızla eşleşen bir email hesabı bulunamayacaktır.

Hepsi bu kadar! bu işlemleri sorunsuz yaptığınız taktir de hesabınızı kurtarmış olacaksınız.

BOT Benson Topluluk kurucusu ve bir yazılımcı.