İsim ve Soyisim Aratarak Mail Adresi Bulma

{{ page.title }}

Kimi zaman iş amaçlı kimi zaman da özel sebeplerle bir şahsa ulaşmak içni mail veya sosyal medya hesabı gerekebiliyor. Bu durum şifresini ve kullanıcı adını unuttuğumuz hesaplar için de geçerli. Ama ne yazık ki bu hesapları bulmak düşünüldüğü kadar kolay değil. Çoğu kişi bu hesaplara ulaşmak için özel yazılımlar veya programlar kullanıyor. Bu kesin çözüm değil. Her seferinde ulaşmak istediğimiz hesaplara ulaşamama ihtimalimiz oluyor.

İsim Soyisim Aratarak E-Posta Bulunabilir mi ?

Bu gibi çözümlerin yetersiz kaldığı durumlarda alternatif çözümler gerekiyor. Yardımımıza tam bu noktada pipl.com yetişiyor. Bu sitede bulunan özel web yazılımı sayesinde isim soyisim yazarak aradığımız hesaplara ve mail adreslerine kolay yoldan isim, soyisim, lokasyon filtrelemesi yaparak sonuç alabiliyoruz.

Not: 12 Haziran 2019 tarihinden itibaren pipl uygulamasını artık ücretli yapacaklardır.

Nasıl Kullanılıyor ?

Bu web yazılımı sayesinde arama kriterlerini ve lokasyonu seçerek ayrıntılı arama yapabiliyorsunuz. Google, Facebook, Twitter gibi bir çok sosyal medyada araştırma yaparak aradığımız hesabı veya mail adresini bulmamızı sağlıyor. Ayrıca aradığımız hesap hangi ülkeye aitse ona göre lokasyon seçip, arama filtresi oluşturabiliyoruz.

Adım 1

Email Adresi Bulma Adım 1

Adım 2

Email Adresi Bulma Adım 2

Adım 3

Email Adresi Bulma Adım 3

Ücretli mi?

Web sitesindeki özel web yazılımı, yaptığınız aramalar ya da filtrelemeler için bir ücret almıyor, veya kısıtlama getirmiyor. Ücretsiz bir arama yazılımı.

12 Haziran 2019 tarihinden itibaren pipl uygulamasını artık ücretli yapacaklardır.

Legal mi?

Mail adresleri ve sosyal medya hesapları gizli ve paylaşılamaz olmadığı için herhangi bir illegallik söz konusu değildir.

BOT Benson Topluluk kurucusu ve bir yazılımcı.