Mail Oku Online Para Kazan, Anket Doldur Netten Para Kazan

{{ page.title }}

Mail Oku Kazan, Anket Doldur Kazan

Şimdiye kadar sizler için, yaklaşık yedi farklı online para kazama yönteminden bahsettik. Ancak sizlere bazı sistemleri, dikkat edinizi yöntem değil sistem diyorum, kullanarak para kazanmaktan bahsetmiyoruz. Sizlerin de farkettiği gibi, mail oku kazan, anket doldur kazan gibi yöntemlere girmeden yazı dizimize devam ediyoruz. Gelen dönütlerden gördüğüm kadarıyla bu yöntemlere girmememi eleştiren arkadaşlar var. Bunun sebebine daha önceki yazılarımdan birinde kısaca değinmiştim ancak burada biraz daha detaylı anlatmak da yarar görüyorum. Bu yöntemler benim bu yazı dizisinde ele aldığım yöntemlere göre daha kolay gibi geliyor insanlara. Düşünceler basit ve “Ne var canım ardı ucu mail okuyacağız.”, “İki dakikada bir anket çıkarıyorum, kazanırım yahu.” tarzında oluyor genellikle. Ancak olay düşünüldüğü gibi olamayabiliyor. Şöyleki; siz sisteme giriyorsunuz ve mailler ya da anketler size gönderilmeye başlanıyor.

Siz bu mailleri okudukça, anketleri doldurdukça hesabınızda para birikmeye başlıyor. Birikiyor, birikiyor… Ve sürekli birikmesine rağmen alt ödeme limitlerine bir türlü ulaşamıyor. Böyle olunca da büyük bir hevesle sisteme giren kullanıcı bir süre sonra sıkılıp bırakıyor. Bırakmasa devam etse bile bu sefer de çok uzun sürede ufak bir meblağ kazanmak insanları tatmin etmiyor. Peki bu sistemlerle gerçekten online gelir elde eden insanlar yok mu? Elbette var. Yok dersek haksızlık etmiş oluruz. Ancak sistemden kazanan kişiler genellikle alt üye sayısı çok olan kişiler veya sistemin kurucuları.

Kendimden örnek vermem gerekirse; bir mail oku kazan sisteminin hali hazırda üyesiyim. Daha 18 yaşıma bile gelmemiştim sisteme girdiğimde, bu nedenle de babamın adına açmıştım üyeliği. Aradan yaklaşık 4 sene geçti nerdeyse ve gelen maillerin büyük çoğunluğunu okuduğum halde şu anda kazancım 50TL civarında. Alt üye yaptığım insanların hepsi de sıkıldı ve sistemi bıraktı muhtemelen. Her şeyi geçtim benim ödeme almam için sanırım bir 4 sene daha beklemem gerekecek. Çünkü alt ödeme limiti adını verdiğim bu sistem alt ödemeyi 100TL olarak belirlemiş durumda. Kendi örneğimden ve okuduklarımdan yola çıkarak, mail oku kazan, anket doldur kazan demiyorum. Bunlara harcayacağınız vaktinizi kendinizi geliştirmek ve uzmanlaşmaya başladığınız alandan gelir sağlamalısınız. Her zaman denilen şey internetten para kazanmak konusunda da geçerlidir; “Emek olmadan yemek olmaz.”

Mail Oku Kazan, Anket Doldur Kazan Sistemlerini Tavsiye Etmiyorum

Yukarıda vermiş olduğum örneklerden dolayı bu sistemleri tavsiye etmiyorum. Umarım beni anlamışsınızdır. Sistemin en tepelerinde bir yerlerde değilseniz, muhtemelen ödeme alamadan sıkılacak ve sistemi zaten yarıda bırakacaksınız. Bu nedenle peşinen sisteme girmeyin ve oraya ayıracağınız vakti; kendinize artı katacak daha hoş şeylere ayırmanız tavsiyemdir. Yine de sisteme girmek ve şansını denemek isteyen arkadaşlar Google üzerinden çeşitli bilgilere ulaşabilirler. Bir başka yazıda görüşmek dileğiyle, hoşça kalın…

BOT Benson Topluluk kurucusu ve bir yazılımcı.