MarketAgent Anket Doldurarak Para Kazan Euro Üzerinden!

{{ page.title }}

Birçok kişi internetten anket doldurarak para kazanmanın yalan , veya aldatmaca olduğunu düşünmektedir. Fakat bu durum MarketAgent için geçerli değildir. Market agent kullanıcılarına Ayda 2-3 anket göndererek onlardan bunlarını doldurmalarını istemektedir. Her anker başına ortalama 100 – 200 Puan vermektedir. 100 Puanın sistemdeki değeri 1 euro dur. Ülkemizde euro 6-7 tl olduğundan gayet güzel bir miktardır.

MarketAgent Linki

Market Agent Ödeme 1

Ayda 2 anket ile paramı kazanabilirim ?

Tabiki hayır ayda 2-3 anket ile uğraştığınıza bile değmeyecektir. İşte bu kısımda Ref Link sistemi devreye giriyor. Ref link sistemi sayesinde kullanıcılar sizin reflinkiniz sisteme kayıt olduğunda ve ilk anketini doldurduğunda size 100 puan yani 1 euro gelmektedir. Tabiki sisteme aşağıdan linkten ilk üye olduğunuzda size 150 Puan yani 1.5 euro verecektir.

Minimum ödeme alt ödeme limiti ise 2 euro yani 200 puandır. İlk kayıt olduğunuzda hiç anketiniz olmayacaktır. 1-2 hafta sonra hesabınıza girdiğinizde 1-2 adet anketin olduğunu göreceksiniz. Sık sık kontrol etmeyi unutmayın.

Market Agent Ödeme 2

Hesabınızdaki puanlar 200 e ulaştığı zaman sizde skrill üzerinden paranızı çekebilirsiniz. Güvenlik nedenleriyle paranız 2-3 iş gününde gelmektedir.

Market Agent Ödeme 3

MarketAgent Linki

BOT Benson Topluluk kurucusu ve bir yazılımcı.