Steam Otomatik Kart Düşürme Programı

{{ page.title }}

Belkide birçoğunuz steam üzerinden oyunları oynamadan otomatik kart düşürmek istemişsinizdir.

İşte tam bu noktada yardımımıza idle master adlı program koşuyor. Idle master ile hiçbir oyuna girmeden otomatik olarak oyunları sanki siz oynuyormuşsunuz gibi göstererek, size oyunların kartlarını düşürür.

İdle Master Ana Ekran

Idle master programı sizin envanterinizde kart düşürme özelliği olan bütün oyunları otomatik olarak taramaya başlar ve program 2 saatlik oyun oynama süresini doldurunca otomatik olarak kartları düşürmenize yardımcı olur.

Steam Otomatik Kart Düşürme Programını İndir

Idle master ile nasıl hızlı kart düşürebilirim ?

Idle master programı ortalama olarak 2 saat oyunları oynadığında kartlar düşmeye başlamaktadır. Ama bazen kartlar 1 saat oynama süresine sahipken veya 30 dk iken bile düşmeye başlayabiliyor.

Programda eğer aşağıdaki gibi oyun resimleri çıkmaya başladı ise kart düşürme işlemi başlamış demektir. Bu kart düşürme işlemini hızlandırmak için durdurma tuşunun yanındaki ilerleme tuşuna seri biçimde basarak bütün ilerlemeleri geçiyoruz ve saat kasma bölümüne kadar ilerliyoruz. Bunu yaptığımızda birkaç adet kart düşmüş olacaktır.

İdle kart düşürme ekranı

Oyun saati kasma bölümünde oyunlara ait kart düşümü gerçekleşmez. Bu bölümün amacı oyun saatinizi 2 saate tamamlamaya çalışarak oyunlarınızı kart düşürme durumuna getirmektir. Oyunlara ait düşübilecek kart olup olmadığını öğrenmek için aşağıdaki işaretlenen alandaki oyun durumunu güncelleştir düğmesine tıklayınız. Eğer oyunlar arasında kart düşmeye hazır duruma gelmiş bir oyun mevcut ise üstteki resimdeki adımı uygulayınız.

İdle master oyun saati kasma bölümü

BOT Benson Topluluk kurucusu ve bir yazılımcı.